گروه شرکت های ایستا یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT در ایران است .

ساختاری

قدرتمند

شركت حافظه طلایی ایستا به پشتوانه تجربه قوی فني، تخصصي و سابقه درخشان موسسین آن در صنعت انفورماتيك كشور، در سال 1386 به صورت رسمی تاسیس شد و با بهره گيري از نیروهای متخصص و متعهد، خدمات گسترده و سراسري خود را در زمينه فروش، توزیع و گارانتی محصولاتIT آغاز نمود.
باور بر اصل مشتری‎مداری بود که گروهی از متخصصان را زیر چتر نام ایستا، به منظور تدوین استراتژی‎های خود، مبنی بر ایجاد تمایز با دیگر رقبا گرد هم آورد. موسسین ایستا با بیش از 25 سال سابقه موفق در صنعت IT، بهترین کالا و خدمات را برای بازار ایران به ارمغان آورده اند. این مجموعه با بیش از 50 نیروی متخصص در ایران در حال فعالیت می باشد. این مجموعه به عنوان یکی از شرکت های معتبر و موفق شناخته شده در بازار ایران می باشد.

شرکتی کاملا مستقل

ایستا شرکتی کاملا خصوصی است که توسط جمعی از مدیران حرفه ای، مدیریت می شود. تفکر غالب بر گروه شرکت های ایستا، همواره معتقد به "انجام كار صحیح" بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. این معیار در تمامی تصمیم گیری ها و عملكردهای این مجموعه به وضوح دیده می شود.

خدمات پس از فروش

رسیدگی سریع و کامل به شکایات و مشکلات مشتریان

ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان در صورت نیاز

تست قطعات در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان

ارائه خدمات خارج از وظایف تعریف شده گارانتی برای حفظ رضایت مندی حداکثری مشتریان

ارائه خدمات منحصر به فرد با کیفیت، با هزینه مقرون به صرفه در کوتاهترین زمان ممکن

اطلاع رسانی وضعیت قطعات نزد گارانتی بصورت حضوری- تلفنی- اینترنتی و ارسال از طریق پیامک

راهنمایی به مشتریان در خصوص شرایط گارانتی و نحوه گارانتی مجدد قطعات خارج از گارانتی

همچنین نمایندگان شرکت خدمات طلایی ایستا در سایر استان های کشور، رفع اشکالات اولیه و جمع آوری و ارسال محصولات به دفتر مرکزی خدمات طلایی ایستا را جهت رفاه حال مشتریان انجام می دهند.