شرکت حافظه طلایی ایستا
Ista Golden Memory
شناخت مختصری از شرکت حافظه طلایی ایستا (“سهامی خاص” )

اعضای هیئت مدیره این شرکت مفتخر است با تجربه بیش از بیست سال در امر آی تی و تجهیزات تخصصی رایانه ای، متشکل از کادری مجرب با کارشناسانی متعهد و متخصص در اردیبهشت سال 1386با افتتاح اولین فروشگاه خود بنام مرکز کامپیوترایستا(در مرکز کامپیوتر ایران) رسما فعالیت خود را آغاز نماید.

اساس برنامه کاری شرکت معطوف به قسمت حافظه و دستگاه ذخیره سازی بوده و در این راستا تصمیم به انتخاب و واردات انواع حافظه که دارای یکی از بهترین کیفیت های برتر جهانی میباشد مورد توجه ویژه ای (با نام تجاری کینگ مکس) قرار گرفت.

تاکید برای انتخاب بهترین مارکهای معروف در بازار جهانی حافظه همانند:کینگستون که مهمترین سیاستگذاری انواع حافطه را در حهان به خود اختصاص داده و همچنین حافطه های فلش از کارخانه پی ان وای و اچ پی که دارای جذابترین طراحی و یکی از بهترین تولید کنندگان یو اس بی  در جهان بشمار میرود را شاهدی بر واردات و تعهد خدمات ارائه بهترین برندها, توسط این شرکت میباشد.

شرکت ایستا در نیمه دوم سال 1388 با راه اندازی بخش جدیدی بنام : مرکز سرور ایستا , با مشارکت متتخصصان این حوضه ی آی تی , دستاورد جدید و موفقیت آمیزی را تجربه نمود و با انتخاب یکی از معروفترین برند جهانی با نام تجاری سوپرمیکرو فعالیت خود را آغاز نمود. و هم اینک یکی از ارائه کنندگان مطرح سرور و سوپر سرورها در حوزه آی تی میباشد.

در سال 1388 شرکت ایستا با اتخاذ سیاست کاری جدید و متمرکز در ایران و امارات و با نام جدید تجاری شرکت حافظه طلائی ایستا فعالیت خود را در زمینه انواع فلش مموری، فلش کارت و هاردهای اینترنال و اکسترنال به صورت گسترده تر دنبال کرد و در این راه همکاری با شرکت کینگمکس و ارائه حافظه های کینگستون و همچنین هاردهای هیتاچی ,وسترن دیجیتال ,توشیبا توانست جای ثابتی در بازار آی تی کشور برای خود مهیا کند و عقد قرارداد با معتربرین شرکتهای تجاری داخل و خارج از کشور و اخذ چندین نمایندگی معتبر توانست جایگاه ویژه ای در صنف رایانه و انفورماتیک کشور بخود اختصاص دهد.

شرکت حافظه طلایی ایستا دارای بیش از چهارصد و پنجاه نماینده فعال, مستقر در تمامی شهرستانها و خصوصا استان تهران بخود اختصاص داده و دارای خدمات پس از فروش تخصصی تجهیزات شبکه و ارائه دهنده انواع سرورهای سوپر ماکرو می باشد. با توجه به هدف ارائه خدمات پس از فروش در پایتخت و پوشش سراسری کشور عزیزمان ایران، اقدام به عقد قرارداد با صاحب نام ترین و برترین شرکتهای حوزه آی تی نموده و توانسته است افتخار خدمات و پشتیبانی بی نظیری رادر صنف رایانه بخود اختصاص دهد.

شرکت حافظه طلائی ایستا تلاش دارد که همواره این افتخار را داشته باشد که ارائه کننده بهترینهای اورجینال حافظه در ایران باشد.

چرا مردم ایستا را انتخاب میکنند؟

اعتماد و اعتبار

اعتماد، اصل سرمایه گذاری ماست.ما مشتریان خود را با اعتماد واعتبار حمایت می کنیم.

ضمانت ایستا

کلیه قطعات اصلی، به همراه ضمانت منحصربفرد ایستا به مشتریان ارائه می شود.

اصالت کالا

گروه شرکتهای ایستا، اصالت خرید و ضمانت کیفی آنرا به مشتریان تقدیم می کند.

حافظه طلایی

     ایستا

اصیل بخواهید!