درباره ما

درباره ما

شرکت حافظه طلایی ایستا

گروه شرکت های ایستا یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های حوزه IT در ایران است .

ساختاری قدرتمند

شركت حافظه طلایی ایستا به پشتوانه تجربه قوی فني، تخصصي و سابقه درخشان موسسین آن در صنعت انفورماتيك كشور، در سال 1386 به صورت رسمی تاسیس شد و با بهره گيري از نیروهای متخصص و متعهد، خدمات گسترده و سراسري خود را در زمينه فروش، توزیع و گارانتی محصولاتIT آغاز نمود.

باور بر اصل مشتری‎مداری بود که گروهی از متخصصان را زیر چتر نام ایستا، به منظور تدوین استراتژی‎های خود، مبنی بر ایجاد تمایز با دیگر رقبا گرد هم آورد. موسسین ایستا با بیش از 25 سال سابقه موفق در صنعت IT، بهترین کالا و خدمات را برای بازار ایران به ارمغان آورده اند. این مجموعه با بیش از 50 نیروی متخصص در ایران در حال فعالیت می باشد. این مجموعه به عنوان یکی از شرکت های معتبر و موفق شناخته شده در بازار ایران می باشد.

شرکتی کاملا مستقل

ایستا شرکتی کاملا خصوصی است که توسط جمعی از مدیران حرفه ای، مدیریت می شود. تفکر غالب بر گروه شرکت های ایستا، همواره معتقد به “انجام كار صحیح” بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. این معیار در تمامی تصمیم گیری ها و عملكردهای این مجموعه به وضوح دیده می شود.

چرا ایستا؟

مجموعه ایستا مجموعه ای طراحی شده و ساختار یافته جهت توزیع کالا به بهترین شکل در بازارهای سراسر ایران می باشد. وجه تمایز گروه شرکت های ایستا، جامع بودن خدمات و محصولاتی است که کارشناسان این مجموعه با رصد روزمره و دقیق بازارهای جهانی ، به مشتریان ارائه می‎نمایند.

بر این باوریم که واضح ترین تعریف از مجموعه ایستا، عملکردی است که طی این سال‎ ها، در حوزه توزیع و فروش کالا داشته به گونه ای که این عملکرد در اندک زمانی سیر حرکت به دروازه‌های تجارت جهانی را میسر ساخت و ما را طرف تجاری معتمد بسیاری از شرکت‌های معتبر و برندهای بین المللی نمود، تا نماینده توزیع محصولاتشان به مصرف کنندگان ایرانی باشیم.

ارزش های ما

کار گروهی و تلاش مستمر در بهبود مسیر تجارت ، خط مشی موسسین گروه شرکت های ایستا طی این سالها بوده است. این سبک فکری، به خانواده ایستا این قدرت را داده تا در پیشگاه مخاطبین، توانمند و قابل اعتماد باشد. ایستا همواره کوشیده که شریک تجاری قابل اعتماد برای تامین کنندگان کالا و شبکه مشتریان خود باشد و تجربه ای متمایز و ماندگار از همکاری برد – برد را برای همگان، رقم زند.

کاربرد روش های نوین بازاریابی، بازارسازی و بازارداری در راستای ارتقاء سطح آگاهی مشتریان از تکنولوژی های روز دنیا و روند بازار، فراهم نمودن محصولات با کیفیت، در کلاس جهانی با قیمت های رقابتی و بهبود شیوه خدمت رسانی به مشتریان خریدار محصولات با گارانتی ایستا، زنجیره ارزش گروه شرکت های ایستا به شمار می رود.

خدمات طلایی ایستا

به موازات تمرکز برروی تکنولوژی های برتر جهانی، ارائه خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان گروه شرکت های ایستا برای این خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این راستا به منظور ارتقای سطح رضایت مشتریانی که اقدام به خرید محصولات با گارانتی ایستا نموده اند، شرکت خدمات طلایی ایستا با هویت حقوقی مستقل تاسیس شد. و ارائه خدمات پس از فروش محصولات با گارانتی ایستا به عهده شركت خدمات طلایی ایستا قرار گرفت.

شرکت خدمات طلایی ایستا همواره کوشیده تا با:

  • ارائه خدمات منحصر به فرد با کیفیت، با هزینه مقرون به صرفه در کوتاهترین زمان ممکن
  • ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان در صورت نیاز
  • راهنمایی به مشتریان در خصوص شرایط گارانتی و نحوه گارانتی مجدد قطعات خارج از گارانتی
  • ارائه خدمات خارج از وظایف تعریف شده گارانتی برای حفظ رضایت مندی حداکثری مشتریان
  • ارائه خدمات خارج از وظایف تعریف شده گارانتی برای حفظ رضایت مندی حداکثری مشتریان
  • تست قطعات در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان
  • اطلاع رسانی وضعیت قطعات نزد گارانتی بصورت حضوری- تلفنی- اینترنتی و ارسال از طریق پیامک
  • رسیدگی سریع و کامل به شکایات و مشکلات مشتریان

تجربه ای متفاوت و منحصر به فرد از خدمات پس از فروش را برای مشتریان رقم زند.

همچنین نمایندگان شرکت خدمات طلایی ایستا در سایر استان های کشور، رفع اشکالات اولیه و جمع آوری و ارسال محصولات به دفتر مرکزی خدمات طلایی ایستا را جهت رفاه حال مشتریان انجام می دهند.